Hakkımızda

Ayça Tümer Arıkan

Ayça Tümer Arıkan

PERFORMANS ÖLÇÜM UZMANI (PERFORMANCE MEASURE EXPERT)

 

Ayça TÜMER ARIKAN, 1978 Ankara doğumludur. Orta Doğu Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü’nde lisans eğitimini tamamlamış ve üzerine aynı üniversitenin İşletme Bölümü’nden MBA derecesini almıştır.

Savunma sanayiinin saygın ve kurumsal yazılım geliştirme şirketlerinden birisi olan MilSOFT Yazılım Teknolojileri A.Ş.’de 14  yıl boyunca ölçüm sisteminin kurulması ve idamesi görevini üstlenerek Organizasyonel Performans Yöneticisi olarak çalışmıştır. Aynı zamanda Proje Yönetimi ve projelerin sayısal takibi alanlarında deneyim sahibidir.

Ayça TÜMER ARIKAN, kariyer hayatına uzman olduğu kurumsal ve süreç performans ölçümü ve ilgili konulardaki bilgi ve deneyimlerini organizasyonlar ve şirketler ile paylaşarak devam etme kararı almıştır.

Kendisi, 2017 yılından bu yana uluslararası geçerliliği olan PuMP® Metodolojisi Uygulatıcı Sertifikası sahibidir. PuMP® danışmanı/uygulatıcısı olarak hizmet verdiği organizasyonların sahip oldukları KPI’lardan en fazla katma değeri elde etmelerine ve hedefledikleri iş sonuçlarına ulaşmalarına yardım etmektedir.

1 Mart 2020 tarihinde, İngiltere ve Avrupa bölgesinin Lisanslı PuMP® Danışmanı olarak Global PuMP® ekibine katılmıştır.

www.staceybarr.com/about/thepumpteam

Mİsyon

Kaliteli bir hizmet anlayışı ile organizasyonların misyonlarını gerçekleştirecek, vizyonlarına ve stratejik hedeflerine ulaşmalarını sağlayacak kurumsal performans ölçüm altyapılarını kurmak veya iyileştirmek.

Her yıl daha fazla organizasyonun performans başarısı yakalamasını ve stratejik hedeflerine ulaşmasını sağlamak.

Vİzyon

DEĞERLER

Güven

Kalite

Sürekli Öğrenme

REFERANSLAR