Eğitimler

AKILLI GRAFİKLER İLE KPI'LARI ANLAMAK

KPI’LARINIZDAN GERÇEĞİ ÖĞRENMENİN YOLU

Akıllı Grafikler ile KPI’ları Anlamak, XmR Grafikleri olarak bilinen kontrol grafiği metodunu PuMP teknikleri ile birleştirerek KPI’lardaki performans değişim sinyallerini doğru bir şekilde yorumlamaya odaklanır. Bu grafik ve teknikler, zaman içerisinde performansın değişip değişmediğini, değiştiyse ne zaman ve ne kadar değiştiğini bize anlatan pratik ve diğer yaygın uygulamalara göre çok daha doğru bir yaklaşım sunar.

Ayrıca, Akıllı Grafiklerin sadece üretim veya satış süreçleri ile sınırlı olmadığını ve hem organizasyon seviyesinde hem de bütün süreçlerde anlamlı bir şekilde tanımlanmış bütün KPI’lar için uygun olduğunu vurgulamayı amaçlar.

KPI’larınızdan gerçeği, yalnızca gerçeği öğrenmenin yolunu öğrenmek istiyorsanız, doğru zamanda ve sadece gerektiği zaman aksiyon alarak performans iyileştirme eforunuzu doğru yerlere odaklamak istiyorsanız, kayıt olun. 

Genele Açık Eğitimler: Zoom üzerinden çevrim içi iki yarım gün  (13:00 – 17:30)

  • Mart: 27-28 Mart 2024
  • Haziran: 25-26 Haziran 2024
  • Eylül: 24-25 Eylül 2024
  • Aralık: 24-25 Aralık 2024

Başlangıca özel %25 indirimli fiyat kişi başı 6.000TL+KDV’dir. Bu fiyattan yararlanmak için kayıt olun.  

Kuruma özel eğitim almak istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz: 

ayca@promeas.org

(535) 301 57 05

Detaylı Bilgi Dokümanını aşağıdan indirebilirsiniz.

Stacey Barr diyor ki: “İnsanlara ne zaman Akıllı Grafikleri öğretsem – ki yaygın uygulamalardan çok daha doğru ve anlamlı bir yöntem – dünyaları sarsılıyor. Akıllı Grafiklerin basitliğini ve netliğini ve daha önce ne kadar yanıltıldıklarını fark etmekten kaynaklanan çarpıcı “aha” anını seviyorlar.”

Eğitim bilgi dokümanını aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz: